fhkd Asak SMS - قوانین سایت

گروه پیشگامان توسعه آساک

قوانین استفاده


قوانین و مقررات استفاده از سامانه ملی پیامک

لطفا با دقت ، شرایط و قوانین این توافق نامه را مطالعه نمایید . شما با استفاده از تمامی سرویسها و راهکارهای آساک پیامک موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمایید . علاوه بر مفاد زیر آساک پیامک به عنوان يک وب سايت و سرویس ايراني از قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران تبعيت مي نماید .

ماده 1 : برای استفاده از سرویس ها و راهکارهای آساک پیامک ، کاربران باید اطلاعات مورد نیاز مانند : نام ، نام خانوادگی ، کد ملی ، شماره شناسنامه ، تصویرکارت ملی و شناسنامه ، شماره تلفن تماس ، شماره تلفن همراه ، آدرس کامل پستی ، کدپستی و آخرین قبض تلفن را در اختیار آساک پیامک قرارداده تا پس از بررسی و تایید اطلاعات و پرداخت هزینه ، خط اختصاصی فعال گردد . درصورت عدم تکمیل اطلاعات ، حساب کاربری پس از یک هفته مسدود می گردد .

ماده 2 : ارسال پیامک از سرویس های آساک پیامک با محتوا و مضامین زیر غیرقانونی ، ممنوع و خلاف قوانین استفاده می باشد :
  انتشار اطلاعات محرمانه کشور، اطلاعات محرمانه اشخاص ثالث ، مطالب نفرت آمیز ، … . ، غیر اخلاقی و غیر قانونی در متون پیامک های ارسالی .
  پیشنهاد و یا تشویق به هر نوع فعالیت غیر قانونی و همچنین جهت دهی به مسائل مملکتی مانند : شرکت در انتخابات نامزد های مختلف ، تحریک افکار عمومی برای شورش در کشور و مسائلی از این دست .
  استفاده از متون خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی .
  استفاده از متون مربوط به مطالب مستهجن ، افترا آمیز ، دشنام و خارج از اخلاق یا بی حرمتی به مقدسات فرهنگی و مذهبی
  بیان لطیفه هائی که منجر به اهانت به هم وطنان و یا اقشار خاص گردد و خلاف شئونات اخلاقی باشد .
  ارسال لینک سایت های غیر قانونی و غیر اخلاقی و مبتذل و همچنین سایت هایی که به اشکال مختلف روابط و رفتارهای فرهنگی و اخلاقی و عرفی و قانونی جامعه را پایمال نماید .
  ارسال هرگونه پیامک تبلیغاتی در زمینه انواع داروهای گیاهی ، ترک اعتیاد ، چاقی و لاغری و پزشکی بدون کسب مجوز غیرقانونی می باشد . در صورت ارسال هرگونه پیامک در این باره پیگرد قانونی خواهد داشت . در صورت نیاز به ارسال این گونه پیامک ها با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید .
  ارسال هرگونه پیامک تبلیغاتی در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی و پزشکی بدون کسب مجوز غیرقانونی می باشد . ارسال این گونه پیامک ها پیگرد قانونی خواهد داشت . در صورت نیاز به ارسال این گونه پیامک ها با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید .
  تبلیغات شبکه ها و یا برنامه های ماهواره ای .
  ارسال پیامک های به دور از واقعیت حتی به قصد شوخی با دوستان و آشنایان غیرقانونی می باشد و پیگرد قانونی دارد .
  ارسال لطیفه ، جک ، مسائل خانوادگی و برنده شدن جایزه ( سیم کارت ، کارت شارژ ، خودرو و … ) یادریافت اطلاعات بانکی وشخصی .
  ارسال هر گونه پیامک سرِکاری و بی محتوا ، شوخی و ارسال سیاسی و ارسال هرگونه پیامک ناشناس ( مشخصات فرستنده در متن پیامک ذکر نشده باشد ) حتی برای تست .
  تمامی تبلیغات مرتبط با حوزه خدمات پزشکی و خوراکی ، آشامیدنی ، آرایشی و بهداشتی، مکمل‌های غذایی و تجهیزات پزشکی بدون مجوز کتبی از سازمان نظام پزشکی .
  فروش هرگونه فیلتر شکن غیر قانونی بوده و حتی ارسال مشخصات این اکانت ها از طریق پیامک غیر مجاز و نه تنها پنل متخلف مسدود می گردد ، بلکه ایشان به مراجع قانونی جهت پیگیری های بعدی معرفی خواهند شد .
  ارسال پیامک های مرتبط با تبلیغ سفرهای خارجی .

ماده 3 : واحد پشتیبانی آساک پیامک شبانه روز پیامک های ارسالی کاربران را تحت نظر دارد و در صورت مشاهده پیامک هایی که شامل موارد ذکر شده در ماده 2 باشد ، دسترسی کاربر به سیستم وب سرویس و سامانه و سایر سرویس های وی قطع شده و مشخصات کاربر جهت پیگیری ، برای ستاد مبارزه با جرایم رایانه ای و اینترنتی و همچنین در صورت نیاز مراجع قضایی ارسال خواهد شد .

ماده 4 : مسئولیت تمامی پیامک های ارسالی از کلیه سرویس ها و راهکارهای آساک پیامک ، به صورت کامل بر عهده شخص سفارش دهنده سرویس و راهکار بوده و آساک پیامک هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای ارسالی آن کاربر ندارد . همچنین آساک پیامک هیچ مسئولیتی در قبال خسارت های احتمالی وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات قرار گرفته در پیامک های ارسالی را نمی پذیرد .

ماده 5 : آساک پیامک در هر زمان با توجه به شرایط خود و یا درخواست اپراتور های طرف قرارداد ، می تواند مدارکی از مشترک درخواست نماید و در صورتی که مشترک حاضر به ارسال مدارک مورد نیاز نشود ، حساب کاربری ایشان تا زمان تکمیل مدارک غیر فعال خواهد بود .

ماده 6 : آساک پیامک بستر ارسال و دریافت پیامک تحت سرویس و راهکار را فراهم میکند که منوط به سرویس دهی اپراتورهای زیر نظر سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است ، می باشد . نتیجتاً آساک پیامک مسئولیتی در قبال عملکرد اپراتورها ندارد .

ماده 7 : آساک پیامک از طریق سیستم پشتیبانی داخلی سامانه ، آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات احتمالی کاربران خود است و همواره تلاش خود را جهت ارائه خدمات کامل و مؤثردر کمترین زمان ممکن می نماید ولیکن تعهدی نسبت به سرعت پاسخگوئی ، عدم پاسخگوئی به سوالات و غیره ، به علت حجم تماسها ندارد .

ماده 8 : آساک پیامک در زمان های حساس و اضطراری ، از طریق پیام های داخلی در سامانه و همچنین پیامک به مشترکین شرایط مورد نظر را به اطلاع کلیه مشترکین خواهد رساند . در صورتی که مشترک بدون توجه به شرایط اعلام شده ، پیامک تکی، گروهی و … ارسال نماید ، و پیامک های ارسالی به دست مخاطبین مورد نظر نرسیده باشد ، مسئولیتی متوجه آساک پیامک نخواهد بود . همچنین مشترک می بایست شرایط را پذیرفته و تا اطلاع بعدی از ارسال پیامک خودداری نماید .

ماده 9 : استفاده از کلیه سرویس های آساک پیامک برای وب سایت هایی با مضامین زیر غیر قانونی می باشد :
  وب سایت هایی که در مورد مسائل جنسی ( مطالب و تصاویر مستحجن ) و کودک آزاری .
  وب سایت هایی که حقوق مولف محصول یا خدماتی را نقض کنند .
  وب سایت های مربوط به خصومت های شخصی و یا قومی .
  وب سایت هایی که به نحوی شامل متون و یا مفهوم تبلیغاتی غیرقانونی باشند .
  به سایت هایی که به هر نحو قوانین دولت جمهوری اسلامی ایران را نقض کنند .
  وب سایت های عرضه کننده غیر قانونی محصولات فرهنگی .

ماده 10 : در صورتی که حساب کاربری مشترکی به دلیل هر گونه تخلف غیر فعال شود ، مشترک باید ظرف یک هفته تعهد نامه دریافتی را تکمیل کرده و بعد از امضا و اثر انگشت برای واحد امور مشترکین آساک پیامک ارسال نماید . در صورت تخطی مجدد از قوانین آساک پیامک و ارسال پیامک های غیر متعارف ، اطلاعات و مدارک شخص متخلف ، بدون اطلاع قبلی در اختیار ستاد مبارزه با جرایم رایانه ای و اینترنتی و همچنین در صورت نیاز مراجع قضایی خواهد شد .

ماده 11 : گارانتی رضایت ضمانتی است برای کیفیت سرویس ها و راهکارهای آساک پیامک ، به همین منظور مشترکین آساک پیامک تا یک هفته پس از پرداخت هزینه سرویس ها و راهکارها می توانند با اعلام نارضایتی از خدمات ارائه شده ، استفاده از سرویس های آساک پیامک را پایان دهند
لذا 20% از هزینه کل قرارداد به عنوان هزینه راه اندازی و هزینه خط اختصاصی ( حتی خط هدیه آساک پیامک ) کسر و مابقی هزینه به همراه اعتبار مانده پیامکی ، بصورت کامل برگشت داده می شود . ( خط اختصاصی به نام مشترک ثبت شده است و هزینه آن قابل برگشت نیست . )

ماده 12 : درصورتيکه در هر زماني با اين قرارداد مخالف بوديد مي توانيد به استفاده از سرویس ها آساک پیامک پایان دهید . اگر کمتر از یک هفته از شروع قرارداد شما گذشته باشد ، هزینه شماره اختصاصی به همراه 20% از هزینه کل قرارداد به عنوان هزینه راه اندازی کسر شده و مابقی مبلغ به همراه اعتبار پیامک موجود در پنل شما عودت داده خواهد شد . در صورت گذشت بیش از یک ماه تنها مقدار اعتبار پیامک پنل عودت داده شده و هیچ هزینه ای بابت سرویس ، راهکار یا شماره اختصاصی بازگشت داده نخواهد شد .

ماده 13 : آساک پیامک مي تواند هر قسمتي از اين قرارداد و توافق نامه را در هر زمان بدون اطلاع قبلي تغيير دهد . متن توافق نامه هميشه بر روي وب سايت آساک پیامک قابل مشاهده است .

گروه پیشگامان توسعه آساک